Blødning etter sex

Karen 20 

Spørsmål:
Fikk en liten blødning ettet sex. Er nå i uke 26, tok kontakt med lege, og han konstanterte at ingen ting var galt, at det var på grunn av samleie. Men er det da trygt med samleie fremover eller?


Svar:

Svar: Gjør et nytt forsøk og se hva som skjer. For noen er det en engangsforeteelse, mens det for andre kan oppstå gang på gang. Da blir det naturlig å avstå fra samleie og finne andre måter å ha sex på.

Lykke til - håper det er den første varianten.

Hilsen Monica.

Share/Bookmark

Sjefredaktør: Karine Næss Frafjord
Redaktør: Heidi Elin Nupen
Fagredaktør: Maren Eriksen
Journalist: Janet Molde Hollund

RSS-feed Aktuelt fra Babyverden.no
Kontakt: babyverden(a)sandviks.com
Babyverden.no arbeider etter Vær Varsom- plakatens regler for god presseskikk og følger redaktørplakaten.


tilbyr veiledning gjennom Babyverden.no og Familieverden.no, og rett bok til rett tid gjennom Goboken.no. Eller sagt på en annen måte: Vi hjelper barn og foreldre å utvikle seg sammen. Vi utgir også Svangerskapsboken, Spedbarnsboken og Fødselsboken som deles ut gratis til alle gravide og småbarnsforeldre i Norge.

Copyright © 2001-2012 Babyverden.no - Kopiering av materiale fra Babyverden.no for bruk annet sted er ikke tillatt uten avtale. Babyverden har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.